Kōhikohiko conjugation mo te Iwi te whakatau i a composites — Whakakapi i te -e o te present te āmaimai mărû e -i — te. me te. Te tangata te Motuhia o te present te āmaimai,- he — mo te past tense (tutaki ahau), me te -o — i roto i te Tino (kaitatau). Kōhikohiko conjugation mo te Iwi te whakatau i a composites — Whakakapi i te -e o te present te āmaimai mărû e -i — te. me te. Te tangata te Motuhia o te present te āmaimai,- he — mo te past tense (tutaki ahau), me te -o — i roto i te Tino (kaitatau).

Kite tiamana conjugation tauira mō te hit tūmahi. Iriti i roto i te horopaki, te whakamahi i te tauira, me te Whakamāramatanga o te whakaminenga

About